Vi er

Hva

kan vi best

Vi hjelper dere med all markedsføring

Vi kan tilby Google Ads, medierådgivning og hjemmesider.

 

Elite Media AS har jobbet med digital synlighet i mer enn 10 år.
Vi er sertifisert Google partner og har mye kunnskap om digital markedsføring.
Med Elite Media på laget kan du være trygg på at du får maksimalt ut av ditt markedsførings budsjett.
Vi tilbyr skreddersydde nettsider som er bygget for framtiden, målrettet markedsføringsstrategi basert på nøye analyse av dine data og rett synlighet innen digitale medier.

Vi hjelper dere med all markedsføring

Vi kan tilby Google AdWords, medierådgivning og hjemmesider.

 

Vi i Elite Media AS har jobbet med digital synlighet i mer enn 10 år. Vi er sertifisert Google partner og har mye kunnskap om digital markedsføring. Med Elite Media på laget kan du være trygg på at du får maksimalt ut av ditt markedsføringsbudsjett. Vi tilbyr skreddersydde nettsider som er bygget for framtiden, målrettet markedsføringsstrategi basert på nøye analyse av dine data og rett synlighet innen digitale medier.

Våre medarbeidere

Salgsavdeling

Thomas Lie

Thomas Lie

Salgssjef

E-post: lie@elitemedia.no
Tlf: 21 41 81 75
Tlf: 21 41 81 75

Carl Fredrik Sværd

Carl Fredrik Sværd

Key account manager

Epost: carl@elitemedia.no
Tlf: 21 56 36 57
Mobil: 402 29 404
John Robberstad

John Robberstad

Forhandleransvarlig

Epost: john@elitemedia.no
Tlf: 21 56 36 56
Mobil: 992 75 184
Philip Obuskovic

Philip Obuskovic

Senior rådgiver

E-post: philip@elitemedia.no
Tlf: 21 41 81 77
Mobil: 473 94 710
Espen Slapgård

Espen Slapgård

Teamleder

E-post:slapgaard@elitemedia.no
Tlf: 21 41 81 78
Mobil: 934 58 253
Espen Bjørnholt

Espen Bjørnholt

Medierådgiver

E-post: espen@elitemedia.no
Tlf: 21 41 81 73
Mobil: 971 92 304
Magnus Bø

Magnus Bø

Medierådgiver

E-post: magnus@elitemedia.no
Tlf: 21 41 81 76
Mobil: 926 43 730

IT avdeling

Ian Schei Simensen

Ian Schei Simensen

Senior utvikler

Epost: ian@elitemedia.no

Tlf: 21 41 81 72

Stian Larsen

Stian Larsen

Utvikler

Epost: larsen@elitemedia.no

Tlf: 21 41 81 74

Backoffice avdeling

Tor Magnus Bjørgan

Tor Magnus Bjørgan

Daglig leder

Epost: tormagnus@elitemedia.no
Tlf: 21 56 36 50

Mobil: 995 30 623
Thomas Gulbjørnrud

Thomas Gulbjørnrud

Google leder

Epost: thomas@elitemedia.no
Tlf: 21 56 36 55
Mobil: 920 19 291
Bård Faarlund

Bård Faarlund

Google Rådgiver

Epost: baard@elitemedia.no

Tlf: 21 56 36 50

Karsten Blomstrand

Karsten Blomstrand

Customer Success Manager

Epost: karsten@elitemedia.no
Tlf: 21 56 36 53
Mobil: 400 63 334
Jim Sporsheim

Jim Sporsheim

Customer Success Manager/Senior rådgiver

E-post: jim@elitemedia.no
Tlf: 21 56 36 54
Mobil: 400 19 664